Náš příběh

Pokud vlastníte domácího mazlíčka, pak víte, že jsou součástí rodiny jako vy. Naše délka života je mnohem delší než jejich, proto naši mazlíčci tráví většinu, ne-li celý svůj život s námi.                                                                     

Ať už jsou mladí, staří nebo odejdou, naši malí přátelé si zaslouží místo v našich domovech a vzpomínky navždy.

Nakreslení vašeho domácího mazlíčka k vystavění ve vašem domově je dokonalou připomínkou vašeho pouta.

Specializujeme se na ruční ilustraci portrétů domácích mazlíčků, abychom vytvořili krásné kousky vhodné pro váš domov a všechny vzpomínky, které sdílíte se svým nejlepším přítelem. 

Naše portréty domácích mazlíčků jsou skvělým dárkem pro rodinu, přátele, sebe i všechny ostatní známé majitele domácích mazlíčků. Recenze našich minulých zákazníků jsou z velké části pozitivní - jsme hrdí na to, že jsme zachytili podstatu něčího nejlepšího přítele na krásných portrétech. Zpětná vazba, kterou jsme v průběhu let obdrželi, nám umožnila zdokonalit náš proces a díky našim zkušenostem slibujeme, že vytvoříme našim zákazníkům portrét, který budou tolik milovat.

Věříme, že uchování vzpomínek na naše malé přátele je stejně důležité jako čas, který s nimi trávíme, tato hodnota je rozhodující pro péči, kterou věnujeme svým portrétům.